Web Yazılım

Profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmış size özel yazılım çözümleri; iş süreçlerinizi hızlandırır , daha kolay ve verimli yönetmenizi sağlar.

WEB YAZILIM- WEB TABANLI YAZILIM

Web yazılımı şöyle açıklayabiliriz;

Kullanıcıların ziyaret ettiği alan adında (domain) içeriğe, hizmete, ürünlere etkileşimli bir şekilde ve bir bütünlük içerisinde ulaşmasını sağlayan alt yapı işlemidir. Bu alt yapıyı oluştururken yani Web Yazılımı yapılırken farklı yazılım dilleri kullanılabilir. Firma olarak geliştirdiğimiz web yazılımı ile; bireysel veya kurumsal firmaların istekleri analiz edilerek, geliştirmeye açık güvenilir ve modüler bir yapıya sahip bir yazılım ortaya çıkarılmaktadır. Kesinlikle hazır paket programlar kullanılmamaktadır. Web Yazılımın her aşamasını Globalmedya ekibi oluşturduğu için sonrasında geliştirmelere açık, güvenlik açığı olmayan, son teknolojiyi takip eden bir alt yapı oluşturulur.

Müşterilerimiz hayalini anlatır biz yazılıma dökeriz. Hiçbir şekilde hazır kod kullanılmaz. Özel yazılım her web tasarım ve web yazılım firması tarafından yapılamaz. Genellikle son zamanlarda hazır siteler hazır kodlar kullanılmaya başlandı. Web tasarım yaptıracak firmalar çoğunlukla bunun pek farkında olmayıp site tasarımını yada yazılımını geliştirmek istediklerinde fark ederler. Globalmedya ekibi tüm web site yazılımlarını özel kodlarla yazmaktadır. O yüzden hayalinizdeki projeyi bize anlatmanız yeterli ekibimiz en kısa sürede size teslim edecektir.
Müşterimiz firmasının web sitesi için bayi sistemi yazılımı, özel iskonto yazılımı, ödeme ekranı yazılımı, ürün ebat ya da ağırlıklarına göre hesap yazılımı, üyelik sistemi yazılımı ve firmasının, ürün ya da hizmetinin özelliklerine göre özel bir e-ticaret yazılımı yaptırmak isteyebilir. İşte tam da bu noktada işin uzmanı bir ekibe projeyi emanet edebilir. Hem kurumsal web sitesi ile paralel işleyen hem de web sitesine yazılımsal değer katan bir projeyi hayata geçirme noktasında Globalmedya ekibine kesinlikle güvenebilir.

Bir web yazılım yaptırırken özellikle dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Çalışılacak firmanın daha evvel yazılımsal olarak neler yaptığı varsa referansları ve herşeyden önemlisi referans olarak gösterdiği web sitelerinin altında kendi logo veya isminin linkinin muhakkak bulunuyor olması gerekmektedir. Son zamanlarda başka tasarım ve yazılımları kendi yapmışcasına referans olarak listelerine dahil edip özellikle büyük firma isimlerini sitelerinin referans listelerine yazarak göz boyamaya çalışan web tasarım firmaları çoğalmış durumda. Referans listesinde onlarca büyük firma ismi ya da logosu var fakat bu referans olarak konulan firmaların sitesine girip bakıldığında kendilerinin yaptığına dair hiçbir etiket isim ya da logo olmayışı da manidardır.

Piyasa sahtekarlarla, işi bilmeyenlerle bu denli dolu iken dikkat edilecek diğer bir husus da size hizmet verecek web yazılım firmasının öz geçmişinin araştırılmasıdır. Eğer bir firma ne kadar yıl bu piyasada hizmet veriyorsa o kadar tecrübeli ve bu işin uzmanıdır. Bakınız bir doktor ile profesöre ne kadar çok vaka ne kadar çok hasta tedavi ederse o kadar çok tecrübe sahibi olur. Burada da aynı durum sözkonusudur. Firmamız çeyrek asırdır bir çok web tasarım ve web yazılım projesinde bulunarak geliştirmiştir. Sorun olduğunda da tedavi etmiştir. Problemlerin üstesinden hızlıca müşterisini bekletmeden gelebilmesi de yazılımsal ve tasarımsal çok vaka görmüş olmasındandır. Bir firmanın eskiliğini www'lu adresinin alınış yılından da tespit edebilirsiniz. www.globalmedya.com firmamızın internet adresi olup 1998 yılından bu tarafa web tasarım ve web yazılım hizmetleri verdiğimizin de kanıtı niteliğindedir.

Çalışmayı düşündüğünüz bir web tasarım ya da web yazılım firmasını yine sizlere referans olarak sunduğu firmaları arayarak ve ne kadar memnun ya da değil olduklarını soruşturarak da öğrenebilirsiniz. Web tasarım ya da web yazılım basit işler değil firmanızın Dünya'daki yüzü sizin aynanız olduğunu asla unutmayın. Sitenizin tasarımsal ya da yazılımsal işlevliğini yerine getirememesi ya da aksak bozuk olarak görüntülenmesi bazı sayfaların hatalı olarak açılması firmanıza prestij, güven, para ve herşeyden önemlisi müşteri kaybettirecektir.
Çalıştığınız web tasarım ya da web yazılım firmasının istikrarlı olarak devamlılık arz etmesi de çok önemlidir. Çok büyük bir firmasınız ya da küçük, orta hiç farketmez sitenizde geliştirme ya da iyileştirmeye ihtiyacınız var fakat çalıştığınız kişi ya da kuruma artık ulaşamıyorsunuz. İşte bu durum berbat bir durumdur. Paranız var ama hizmet alacağınız kurum ortada yok. Bunun gibi daha bir çok kötü vaka her an yaşanmakta ya da yaşanacak. Bunu minimum seviyede tutmak doğru firma ile el sıkışmak sizin elinizde Globalmedya gibi istikrarlı bir firma sizin işinizi görecektir. 

Web tabanlı tasarım ve yazılımlarımız Globalmedya Yazılım Ekibi tarafından oluşturulan özel kodlamalar sonucu oluşturulduğu için yedekleri verilemez, başka serverlarda host edilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.