Web Tasarım

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

WEB TASARIM, WEB TASARIM ÖNERİLERİ, WEB TASARIM TERCİHİ

Web Tasarım,

Firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir. Web tasarım, düşük maliyetli ve aktif kullanılan tanıtım aracıdır. Globalmedya, web tasarım firmaları arasında Türkiye'nin en eski web tasarımı firması olarak onbinlerce web site tasarımı yapmış bir firmadır.

Global Medya olarak özgün, kaliteli, yeni trendlere uygun web tasarım yapmayı ilke edinmiş yılların tecrübesine sahip bir firmayız.

Web Tasarım alanında üretilen her işin özgünlüğü ve kalitesi, yeniliklere takip etmek ve kreatif bir tasarımın prensip olarak kabul etmekten geçer. Her web sitesi; bir Web Tasarım Projesi olarak ele alınmalı, var olduğunuz sektörün istekleri ve talepleri araştırılmalı, sizin taleplerinizin analiz edilmesi ve son zamanların web tasarım trendleri uygulanmış olmalıdır. Web sitenize HTML5 ve CSS3 trendler uygulanmışsa , mobil uyumlu (responsive ) web tasarım yapılmışsa; aynı alanda rekabet ettiğiniz web sitelerin çok çok önünde yer almanızı sağlayacak ve trafik akışını arttırıp müşterilerin sadakatine etki edecektir.

Web tasarım alanında çeyrek asırdır hizmet veren firmamız, bünyesinde bulundurduğu grafiker, web tasarım uzmanı ve yazılım departmanı ile faaliyet göstermektedir. Süreklilik ve geri hizmet kalitesi anlayışıyla firmanıza en uygun web tasarım ve web dizayn hizmetini sunar.

Web tasarım hakkında firmamızın önerileri;

» Firmanızın Web tasarımı kurumsal kimliğinizi en sade yolla alıcıya ulaştırmalı,
» Firmanızın Web tasarımı güncel olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı dinamik yapıda olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı özgün ve zemini tamamen firmanıza özel hazırlanmış yapıda olmalı,
» Firmanızın Web tasarımı kolay ve hızlı linklerle hedefine ulaştırmalı,
» Firmanızın Web tasarımı hızlı açılmalı ve alıcıyı ekran başında bekletmemeli,
» Firmanızın Web tasarımında kurumsal kimliğinizin metinleri dikkatlice hazırlanmalıdır

Globalmedya Web Tasarım Ekibi her müşteri için özgün web site çalışması ilkesiyle yola çıkar. Proje web tasarım ekibimize ulaştığında müşterimiz hakkında tüm detaylar araştırılıp müşterimizin istekleri dinlenerek her aşamada onay alınarak web site projesi tamamlanır.

Her müşterimizin web site çalışması itinalı olarak firma sektörüne uygun formatlarda hazırlanır. Web site çalışmaları Dünya'ya açılan bir pencere olduğu için ve bir firmanın kurumsal yapısını yansıttığı için farkındalık ve özen ister. İçi boş ve özensiz hazırlanan, başka bir firmanın sitesi copy paste yapılarak hazırlanmış bir web sitesi prestij kaybından başka hiçbir işe yaramaz. 

Web site tasarımları; arabamız, kıyafetimiz ya da evimiz için gösterdiğimiz özenin daha fazlasını hak eder. Web sitemiz sayesinde yeni müşteriler edinir para kazanırız. Dolayısıyla hayatımızdaki bir çok güzelliğe rahata prestije web sitemiz sayesinde sahip olduğumuz ya da olacağımız gerçeğini unutmadan web site çalışmalarımızda seçim yaptığımız firmanın da en iyisi olmasına özen göstermeliyiz.

Globalmedya Web Tasarım Ekibi müşterilerimize ait web site projeleri hazırlanırken her aşamada müşterimizle uyum içinde istekleri doğrultusunda yol alır. Globalmedya Tasarım Ekibiminde Asla Hayır yoktur, Müşteri memnuniyeti vardır.

Bizimle çalışmanın diğer bir güzelliği de kontrol paneliniz dışında sıkıştığınız her an tasarım ekibimize ulaşıyor ve onlardan ücretsiz web tasarım desteği alabiliyor olabilmenizdir. Çok kritik bir noktada ve zamandasınız ve web sitenize acil müdahale edilmesi gerekiyor yeni bir ürün ya da çıkartılması gereken bir marka model ya da değişmesi gereken bir fiyat var ve sizin buna müdahale edebilecek ne zamanınınız ne ekibiniz ne de deneyiminiz var. İşte tam da bu noktada imdadınıza size partnerlik eden sizin sanki şirketinizde size çalışan bir ekibiniz varmış gibi Globalmedya Tasarım Ekibi işleri sizin için kolaylaştırır. Bu noktada çeyrek asırlık istikrarlık, istendiğinde bir web tasarım firmanızın sizin yanınızda, arkanızda olduğunu bilmek ve sizin için web sitenizi tasarlayabileceğini, sizin için sunum dosyalarınızı hazırlayabileceğini, sizin için mail kurulumları yapabileceğini, sizin için e-ticaret sanal mağazanızın yazılımını yapabileceğini, sizin için googleda ön sıralarda olmanızı sağlayabileceğini bilmek, yine sizin için Google rehber kayıt adres yol tarifi gibi navigasyon işlemlerinizi yönetebileceğini bilmek ve daha nicesi için danışmanlık alabileceğinizi bilmek inanın paha biçilemez. İşte hepsi için tek adres Globalmedya'dır. 

Web tabanlı tasarım ve yazılımlarımız Globalmedya Yazılım Ekibi tarafından oluşturulan özel kodlamalar sonucu oluşturulduğu için yedekleri verilemez, başka serverlarda host edilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.