Web Hosting

Yüksek hızlı, kesintisiz, limitsiz,güvenilir,günlük yedekleme, Ddos korumalı, en son teknoloji yazılım ve teknik ekipmanlara sahip sunucularımızla Hosting(Barındırma) hizmeti vermekteyiz.

WEB HOSTİNG

Web Hosting Hizmeti

Nedir, Web Hosting Ne İşe Yarar? Bir web siteniz olsun istediniz, bunun ilk adımı alan adı(domain) satın almak olacaktır. Alan adı satın aldınız ve gerekli tasarımı yaptırdınız. Bu oluşturulan kod dosyaları internette yayınlanmasi bir yerde barındırılması gerekmektedir. İşte bu aşamada devreye Web Hosting giriyor. Fiziksel olarak Web Hosting, altyapısı oluşturulmuş sunuculardır.


Hosting alanında firma seçimi yaparken Neden Global Medya;

Müşterilerine anında hizmet ve destek dönüşü, ücretsiz 7/24 saat teknik destek, limitsiz olarak mail trafik hızı ve ekstra maliyet yansıtılmadan sınırsız alanda yayınlatma kullanma hakkı, firmaların web tasarım ve yazılım yayınlarının kesintisiz olarak sürmesi, sistem mühendisi tarafından sürekli kontrol edilen mekanizmada sorunların cevaplarının alıcıya anında ulaşması, dataların yedeklerinin günlük tutulması, sürekli kendini geliştiren sistemin sistem mühendisi tarafından sürekli dinamik yapıda tutulması, isteğe bağlı olarak IP ve SSL desteği, sunucu sisteminde MYSQL, MSSQL veri tabanı seçenekleri, isteğe bağlı olarak sunulan karantina kontrol sistemleri, firewall ve antivirüs servislerine sahip sunucular ile sağlanan maksimum güvenlik, tüm yazılım programlarını destekleme garantisi(ASPX, PHP, HTML5,  TABANLI WEB TASARIM) 

Globalmedya'yı diğer İnternet Tasarım firmalarından ayıran en önemli farkı kendi sunucularının olması ve güvenlik sisteminin en yüksek noktada hizmet akışını sağlıyor olmasıdır. Gelişen teknolojiyle sürekli ilerleyen sunucu sistemlerinin sorunsuz sağlanması en önemli unsur olarak görmekteyiz. Bir web tasarım ve web yazılım firmasının aynı zamanda kendisine ait sunuculardan tasarımını ya da yazılımını yaptığı web sitelerini yayınlatabiliyor olması paha biçilemez. Teknik sorun olmaz diye bir şey yoktur. Her web sitesinde ya da sunucuda teknik sorunlar olabilir burada önemli olan bir sorun karşısında ne yapacağını biliyor olabilmek ve sorunu anında çözebilmek.

Globalmedya Teknik Ekibinin farkı işte burada ortaya çıkmaktadır. Çeyrek asırlık deneyim ve tecrübe ile sorun anında çözüme ulaştırılır. Globalmedya'da asla Hayır yoktur çözüm yolları vardır. 

Müşterilerimizin talepleri ya da ihtiyaçları doğrultusunda en uygun web tasarım ya da web yazılım projelendirilir ve en uygun hosting paketi ile yola devam etmesi sağlanır.    

Web Hosting sunucularımızda sadece web site projelerini yaptığımız firmalarımıza ait web tasarım sitelerini yayınlamaktayız. O yüzden trafik sorunu da yaşanmaz. Yine web sunucularımız sayesinde web tasarımı yapılan müşterilerimize ait sitelerin, anlaşmamız kapsamında günlük yedekleri alınarak sitelerin üzerinde olabilecek olağan dışı sorunlarda bu yedekler sayesinde sorunsuz yayın akışı devam eder.

Web Hosting sunucularının bizzat Globalmedya'ya ait olması teknik destek ekibinin anında 7, 24 destek verebilmesini de sağlamaktadır. Son zamanlarda çoğu web tasarımlar hazır template ya da hazır wordpress site olarak hazırlanıp kiralık sunucular aracılığıyla host edilmektedir. Siteyi yapan kişilere ulaşılamama ve hosting hizmeti veren yerlerde tasarım ve yazılım ekibinin bulunmamasından ötürü bir çok web sitelerinde tasarımsal ya da yazılımsal hatalar sıkça gözlemlenmektedir. Hem tasarım, hem yazılım hem de web hosting barındırma hizmetlerinin bir bütün olarak yürütüldüğü Globalmedya'da asla bu tip sorunlarla karşılaşılmaz. Konusunda uzman web tasarım, web yazılım ve teknik destek birimimiz koordineli olarak gece gündüz çalışarak tüm hizmetlerinizin sorunsuz devamlılığını sağlamaktadır.

Globalmedya'da Kurumsal kimliğinize göre, sanal sunucu, server kurma desteği, mail hosting hizmetinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

Web tabanlı tasarım ve yazılımlarımız Globalmedya Yazılım Ekibi tarafından oluşturulan özel kodlamalar sonucu oluşturulduğu için yedekleri verilemez, başka serverlarda host edilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.

 

Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.