Web Hosting

Yüksek hızlı, kesintisiz, limitsiz,güvenilir,günlük yedekleme, Ddos korumalı, en son teknoloji yazılım ve teknik ekipmanlara sahip sunucularımızla Hosting(Barındırma) hizmeti vermekteyiz.

WEB HOSTİNG

Web hosting

nedir, web hosting ne işe yarar? Bir web siteniz olsun istediniz, bunun ilk adımı alan adı(domain) satın almak olacaktır. Alan adı satın aldınız ve gerekli tasarımı yaptırdınız. Bu oluşturulan kod dosyaları internette yayınlanmasi bir yerde barındırılması gerekmektedir. İşte bu aşamada devreye Web Hosting giriyor. Fiziksel olarak Web Hosting, altyapısı oluşturulmuş sunuculardır.Hosting alanında firma seçimi yaparken Neden Global Medya;

Firmalarına anında hizmet ve destek dönüşü, ücretsiz 7/24 saat teknik destek, limitsiz olarak mail trafik hızı, ve ekstra maliyet yansıtılmadan sınırsız alanda yayınlatma kullanma hakkı, firmaların web tasarım ve yazılım yayınlarının kesintisiz olarak sürmesi, sistem mühendisi tarafından sürekli kontrol edilen mekanizmada sorunların cevaplarının alıcıya anında ulaşması, dataların yedeklerinin günlük tutulması, sürekli kendini geliştiren sistemin sistem mühendisi tarafından sürekli dinamik yapıda tutulması, isteğe bağlı olarak IP ve SSL desteği, sunucu sisteminde MYSQL, MSSQL veri tabanı seçenekleri, isteğe bağlı olarak sunulan karantina kontrol sistemleri, firewall ve antivirüs servislerine sahip sunucular ile sağlanan maksimum güvenlik, tüm yazılım programlarını destekleme garantisi(ASPX, PHP, HTML5, FLASH TABANLI WEB TASARIM) Firmamızın diğer firmalardan en önemli fark kendi sunucularında güvenlik sistemi en yüksek noktada hizmet akışını sağlıyor olmasıdır. Gelişen teknolojiyle sürekli ilerleyen sunucu sistemlerinin sorunsuz sağlanması en önemli unsur olarak görmekteyiz.

Kurumsal kimliğinize göre, sanal sunucu, server kurma desteği, mail hosting hizmetinden en iyi şekilde faydalanabilirsiniz.

 

Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.