Mail Hosting

İhtiyaçlarınıza en uygun pop3, imap, exchange ve cloud mail opsiyonları ile güvenilir ve güvenli Mail Hosting hizmeti vermekteyiz.

MAİL HOSTİNG, MAİL YAYINI, E-MAİL KULLANIM HİZMETİ

Mail Hosting, mail yayını nedir?

Firmalar ya da kişiler web sitesi kullanmadan alan adıyla (isim tesciliyle) beraber sadece maillerini kullanmak isteyebilir. Böyle bir durumda mail hosting yada mail yayını yada e-mail kullanım hizmeti almış olurlar. İster kullanmakta olduğu bir web sitesi olsun ya da bir web sitesi olmasın mail hizmeti satın alan müşterilerimiz kendi mail sistemlerini yönetme hakkına sahiptir. Mail Hosting Hizmeti kullanan müşterilerimiz 'mail admin' sisteminden istedikleri maili açma, mail şifre değiştirme, maili iptal etme, mail yönlendirme hakkında sahiptir. Globalmedya bu işlemleri e-mail kullanım panelinden sağlatmaktadır. Bizden mail kullanan her müşterimizin mail kullanım paneli mevcuttur.

E-mail hizmeti konusunda internet firmaları arasında, yine ekibiyle gerek telefonla gerekse de mail yoluyla Globalmedya teknik personeli 7/24 hizmet vermektedir. 

Müşterilerimiz maillerini ister web mail üzerinden, ister outlook üzerinden, ister cep telefonları isterlerse de tablet bilgisayarları üzerinden kullanabilirler.

Web mail, bir kurulum gerektirmezken www.globalmedya.com web sayfası üzerinden web mail butonuna tıklayarak, açılan sayfaya e-mail adresi ve parolanızı yazarak dünyanın neresinde olursanız olun internet bağlantısının olduğu her noktadan mail alış-verişinizi sağlayan bir sistemdir.

Mail alış verişini outlook üzerinden almak istiyorsanız ister Globalmedya teknik servisinden telefon desteği ile isterseniz de www.globalmedya.com ana web sayfası üzerinde yer alan outlook kurulumuna tıklayarak destek alabilirsiniz. 0536 978 83 33 Teknik Servis Hattımızı mesai saatleri içerisinde aradığınızda uzaktan masa üstü bağlantısı kurularak bilgisayarınıza tüm mailleriniz teknik birim tarafından kurulum desteği de alabilirsiniz. Yine mail ile ilgili teknik bir sorun yaşadığınızda uzaktan masa üstü bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlanılarak sorun tespiti yapılıp problem var ise çözüme kavuşturulur.

Mail alış verişini cep telefon ya da tablet bilgisayarlar üzerinden almak istiyorsanız, www.globalmedya.com ana web sayfasında yer alan iphone ya da android kurulumdan yararlanabilirsiniz.

Globalmedya ile çalışan ve Mail Hosting Hizmetini Globalmedya Sunucuları üzerinden sağlayan tüm müşterilerimiz bizler için ayrıcalıklıdır. Mail  kurulum ya da mail kullanımı sorunu dahilinde teknik konuda destek Globalmedya Teknik Destek birimiz tarafından hızlıca çözüme kavuşturulur. Sorun tespiti ve çözüm odaklı olma gayretimiz gerek telefon desteği, gerek sitemiz üzerinden canlı destek birimimiz gerek mail gerekse de müşterilerimizin bilgisayarına uzaktan bağlanarak kısa sürede çözüme kavuşturulur. Müşterilerimizi mail kurulum ya da destek alma konusunda asla tek başına bırakmayız ve tüm mail kullanım alternatiflerini kendilerine sunarız.  

Neden Mail Hosting Hizmetimi Globalmedya'dan Almalıyım ? Sorusunun cevabı çok net bizde. Hizmet...
Bir Web Sitesi Kurmak istiyorsunuz firmanıza Kurumsal Kimlik oluşturmak istiyorsunuz. İlk Logo Tasarımınızla başlarsınız eğer bu konuda destek alabileceğiniz hiç kimse yoksa işte Globalmedya Tasarım Ekibi tam karşınızda Logonuzu sizin beğeninize özel bir şekilde içinize sinene kadar hazırlayıp olması gereken tüm formatlarda teslim ederiz.

Logonuz tamam, şimdi www lu bir adres, web site tasarımı her şeyden önemli kurumsal bir mail adresine ihtiyacınız var. İster alan adınız yani www lu adresiniz tarafınızdan daha evvel alınmış olsun ister biz alalım Mail Hosting Anlaşmamız olan tüm müşterilerimize aynı gün içinde istediği kadar sınırsız adet mail hesabını çalışır bir halde bizzat bilgisayar ya da cep telefonlarınıza kurulum desteği tarafınızdan sağlanacaktır. Bizimle çalıştığınız süre boyunca 7/24 istinasız destek ile sağlıklı mail alışverişleriniz tarafımızdan sağlanmaya da devam edecektir.

Bilgisayarlar eskir ya da bozulur yenisi alınır. Biz yine ekip olarak tüm bilgisayarlarınıza maillerinizi ücretsiz kurar sizlerin her zaman kesintisiz mail kullanmanıza destek oluruz. Cep telefonu eskir bozulur ya da modası geçer yenisi alınır. Yine teknik servis birimimiz maillerinizin kurulumu konusunda desteklerini esirgemez. 

Maillerimiz artık her şeyimiz özellikle de tüm kurumsal yazışmalarımızı gerçekleştirdiğimiz maillerimizle ilgili bir aksaklık olması canımızı feci bir şekilde sıkar. Tabi ki sorunların olması kaşınılmaz olabilir bu durumda hızlı bir çözüm sunabilen bir firma işte paha biçilemez. Hafta sonu ya da hafta içi hiç fark etmez maillerinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda sizlere anında cevap ve tedavi yöntemleri ile Globalmedya Teknik Destek Birimimiz daima karşınızda ve yanınızdadır. 05369788333 ya da 05073805397 nolu cep telefon hatlarımız acil durum hattı olarak hizmete açık sizlere destek olabilmek için arayabileceğiniz Teknik Destek Birimlerimize Ait Hatlarımızdır. Arayıp daima destek alabilirsiniz.


Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.