Kurumsal Yazılımlar

Web Yazılım, Kurumsal Web Yazılım, Web Site Kontrol Panel Yazılımı, Özel Web Site Yazılımı, Crm Program Yazılımı, E-ticaret Yazılımı, Ödeme Ekranı Yazılımı, Bayi Sistemi Yazılımı, Stok Programı Yazılımı, E-mailling Yazılımı

Globalmedya ekibi internet üzerinde çalışan tüm yazılımları yazabilecek ve uygulamalarda destek verebilecek uzmanlığa sahiptir. Web yazılım ekibimiz tamamen kendi kodlarını kullanarak ve hiçbir hazır kod kullanmadan yazılımları oluşturabilme bilgisine sahiptir. Her web yazılımımız aynı zamanda geliştirilmeye de elverişlidir. Bu da müşterimize ileriye dönük hem avantaj hem de kolaylık sağlayacaktır. Teknoloji geliştikçe web yazılım sistemlerimizi de geliştirmeye devam etmekteyiz. Sayısız web site kontrol panel yazılımı, web site seo yazılımları, e-ticaret site yazılımları, stok programı yazılımları, bayi sistemi yazılımları, e-mailling yazılımları, e-ödeme ekranı yazılımları, crm yazılımları gibi sayısız web yazılım projesi teslim etmiştir. Sizde güvenilir ve işi bilen bir ekip ile çalışmak istiyorsanız doğru adresi buldunuz. Ekibimiz programları sadece yazmakla kalmayıp sisteminiz Globalmedya serverlarından yayınlandığı müddetçe de destek vermeye devam etmektedir.

Web tabanlı tasarım ve yazılımlarımız Globalmedya Yazılım Ekibi tarafından oluşturulan özel kodlamalar sonucu oluşturulduğu için yedekleri verilemez, başka serverlarda host edilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz.
Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.