Kurumsal Kimlik

İnternet ortamında kendinizi ifade edin. Fikirlerinizi, hedeflerinizi aktarmanın yolu kurumsal kimlik oluşturmak.

KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMALARIKurumsal kimlik çalışması nedir?

Kurumsal kimlik, logo çalışmanızın, kartvizit, katalog, broşür, sunum dosyası ve yan malzelerinizin tasarım ve baskı aşamasını oluşturmaktadır.

 Kurumsal kimlik çalışması, şirketinizin interaktif ortamda ve pazarlamada ilk adım tanıtım aracıdır. Globalmedya, bu bağlamda kurumsal kimliğe önem veren tüm firmalara ve kurumsal kimlik çalışması yaptırmak isteyen tüm şahıslara uzman kadrosuyla araştırmalar yapıp neler yapılması konusunda yönlendirerek kurumsal kimlik çalışmalarında en uygun fiyatı çıkartmaktadır. Kurumsal kimlik çalışması yapan firmaları çok iyi tespit edip referansları kuvvetli kurumlarla çalışmak en doğru karar olacaktır.

Bu çalışmalar firmanızın çalışma akışı içerisinde bütünsel bir algı oluşturacaktır. Yazı karakterlerinizden başlayan ve renklerinize kadar uzanan bu bütünlük müşteri ve yatırımcı ilişkilerinizde imajınızı oluşturacaktır. İşte bu noktada kurumsal kimliğinizi sizin adınıza 1998 yılından bu tarafa bu alanda da hizmet veren firmamız şekillendirecektir.

Kurumsal kimlik çalışmalarınızı neden Globalmedya yapsın?

Çünkü web tasarım ve web yazılım konusunda zaten uzman olan ekip,  logonuzdan başlayıp katalog, broşür ve kartvizitinize kadar olan aşamalarda sizi vakit kaybına uğratmadan, sizin için düşünüp sizin için üretecek. Zaten web tasarımınızı yapan Globalmedya sizi en iyi tanıyan ve en iyi anlayan olduğu için tüm internet ve kurumsal kimlik çalışmalarınız da aynı firma tarafından yürütülmüş olacak.

Ekip çok kuvvetli olunca ortaya çıkan iş de çok iyi oluyor. Firmamızdaki tüm ekip arkadaşlarımızın ve de en önemlisi siz müşterilerimizin fikirleri logo çalışmalarınızda ön planda tutularak çalışmalar siz beğenene kadar adım adım ilerleyerek sonuçlanır.

Logo çalışmalarında müşterimizin hayali ya da fikirleri üzerinden öncelikli olarak alternatif logolar oluşturulup müşterilerimize sunulur. Beğeni kazanan logo üzerinde ince detaylar çalışılarak son halini alır. Bu çalışmaları bizzat grafikerimiz kendi fikirlerini de katarak oluşturur ve gerekli görürse çalışmayı tamamlama noktasında uzaktan masa üstü bağlantısı ile çalışmaları bizzat seyretmeniz ve müdahale etmeniz de sağlanır. Çalışmalarımızda çoğunluğunuzdan ötürü şirketimize gelemeseniz de sanki yanımızda gibi her adımımızda sizleri bilgilendirmek ve içinize sinen çalışmalar ile sizleri mutlu kılmak en önemli misyonumuzdur.

Logo çalışmasının yanı sıra sunum dosyaları, pdf broşür ya da katalog tasarımları da yine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda hazırladığımız diğer hizmetlerimiz arasındadır. 

Kurumsal kimlik çalışmalarında sıralama şu şekilde olacaktır;
Logo tasarımınız, Kartvizit tasarımınız, Alan adı (isim tescil) alımı, Kurumsal Mail Hesaplarınızın oluşturulması, Web site çalışmanız, Müşterileriniz için hazırlayacağınız Sunum Dosyanız (İçerisinde Kartvizit, Sizi ve yaptığınız işi kısaca anlatan ve referanslarınızın olduğu hatta fiyat teklifinizin tasarımı sunum dosyanızda olması gerekenler)

Katalog veya broşürlerinizin tasarımları yine grafik ekibimiz tarafından siz beğenene kadar tasarlanıp sizlere olması gereken formatlarda teslim edilir.
 
Son yıllarda kağıt maliyetlerinin çok fazla artış göstermesi, Katalog ve Broşürlerin basıldıktan sonra interaktif özelliğini kaybetmesi gibi sebeplerden ötürü yerini Web Tasarım Sitelerine bırakmıştır. Katalog ya da Broşür basım adet sayısı düşmüş onların yerini Pdf yapıdaki Katalog ve Broşürler almıştır. Kurumsal kimlik çalışmanızı Globalmedya Tasarım Ekibi tarafından hazırlanmış olmanız Logo Tasarımınızda, Katalog ya da Broşür Tasarımlarınızda ileride doğabilecek değişikliklerde de (ürün, yazı, referans vs.) anında destek alabiliyor olmanızı sağlayacaktır.
Web siteniz için ya da mailleriniz için ekibimizden aldığınız destek bizim tarafımızdan hazırlanmış Katalog ya da Broşür çalışmalarınızda da geçerli olacaktır.

Globalmedya Tasarım Ekibi tarafından hazırlanmış olan Katalog ya da broşürler sizlere olması gerekli tüm formatta teslim edilir. Böylece çalışmaları ister pdf ister çevirbak ister web sitenizde ister sunum dosyalarınızın içinde isterseniz de mail ortamında paylaşabileceğiniz interaktif bir şekilde kullanmanızı da sağlar.


Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.