Hakkımızda

Güncel trendlere uygun web tasarımlar yapan, iş süreçlerinizi hızlandıracak ve kolay yönetebileceğiniz yazılım çözümleri sunan, kesintisiz, hızlı, güvenilir hosting hizmeti sunan ve sürekli kendini geliştiren bir firmayız.

26 yıldır web tasarımı,web yazılımı,Seo,E-Ticaret Yazılımı konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren ve web tasarım firmaları arasında en popüler firma niteliğinde olan Globalmedya hizmette sınır tanımıyor.

Globalmedya, 26 yıldır yazılım ekibi ve tasarım ekibinin ortak çalışması sonucu oluşturduğu e-ticaret uygulamalarıyla da sayısız projeye imza atıp kendini kanıtlamıştır.

Şirketimiz, zamanın vazgeçilmezi olan google arama motorlarında çıkabilmek adına yapılan SEO(arama motoru optimizasyonu) çalışmalarıyla, yaptığı her çalışmada başarı kaydetmiştir.

E-mail kullanımının artış göstermesi sonucu artan virüs ve spam saldırılarından kurtulmak için kullanılmakta olan anti spam programları, anti spam yazılımı konusunda da en kuvvetli programların satışını ve hizmetini vermektedir.

Globalmedya, web tasarım ve web yazılımın yanı sıra yine her firmanın vazgeçilmezi olan kurumsal kimlik çalışmaları, kart vizit çalışmaları, katalog tasarımı, katalog basımı, broşür tasarımı, broşür basımı, online katalog yazılımı, online katalog entegrasyonları, cd çalışmalarını da yürütmektedir.

Web tasarım firmamız, bünyesinde yukarıda saydığımız hizmetlerin yanı sıra kendisine ait serverları üzerinden Web Hosting, web sitesi yayını,e-mail hosting gibi konularda da uzman ekibiyle bizzat hem telefon desteği hem de uygulama desteği vermektedir.

Globalmedya tüm müşterileri için her zaman en iyiyi ve en yeniyi hedeflemiştir. Web tasarım firmamız yıllardır tüm müşterilerine, genç ve eğitimli ekibiyle kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamıştır.

En önem verdiği ilke, süreklilik ilkesiyle müşterilerine tek noktadan tüm desteği sunmaktır. Binlerce firma internet üzerinden yeni firmalarla Globalmedya'nın sayesinde tanışmıştır. Globalmedya Türkiye'nin en fazla web tasarım projesine imza atan firması olup şuana dek 295 bini aşkın teslim ettiği tasarımla her geçen gün yeni tasarımlarla da kendini geliştirmeyi bilmiştir. Globalmedya firmalara web tasarım, web yazılım, Seo yazılımı(arama motoru optimizasyonu), E-ticaret, Web Hosting, mail hosting, mobil tasarım, mobil yazılım geliştirme, anti spam, SOSYAL MEDYA ve kurumsal kimlik çalışması alanında hizmet sunmaktadır.

Web tasarım firmamız, yazılım geliştirme ekibi ile de sisteme her gün yenilikler ekleyerek, ziyaretçilere farklı bir dünya yaratmaktadır.

İnternet kullanımının henüz kısa bir geçmişi olmasına rağmen kullanımının artması, iletişim altyapısının güçlenmesi ve güvenlik konusundaki endişelerin büyük oranda ortadan kalkmasını sağlayan güvenlik teknolojilerinin gelişmesi, elektronik ticaretin tüm dünyada hızla yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Hızla gelişen sektörümüzde bizimle aynı görüş ve dinamizmi paylaşan bir çok teknik personel, şirketimiz bünyesinde bilgi ve emeklerini paylaşmaktadır.

MİSYON

Web tasarım firmamızın misyonu, son tasarım ve bilişim teknolojilerini kullanarak ilerici İnternet çözümleri yaratmak ve bunları müştelerimizin hizmetine sunmaktır. Bu şekilde müşterilerimizin hedeflerine ulaşmada İnternet kullanımından olabildiğince yararlanmalarını ve iş modellerinde internetin verimli şekilde kullanılmasını sağlamaktayız.

VİZYON

Web tasarım firmamızın vizyonu, müşterilere İnternet stratejileri geliştirerek danışmanlık yapan ve çözümlerin uygulanmasını sağlayan ve kesintiz kaliteli hizmetler sunan küresel İnternet çözümleri sağlayacısı olmaktır.

FELSEFEMİZ VE ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

Diğerlerinden bir adım önde olmak, daha fazla yaratıcılık ve yenilik arayışı içinde olmak, yeni ve daha iyi, kullanmaya hazır ve anahtar teslim orijinal çözümleri sunmak. Firmalarımıza, varolan internet varlıklarını güçlendirmek veya internet deneyimlerine sıfırdan başlamak için zengin çözümler sunuyoruz. Bu çözümler GLOBALMEDYA tarafından kullanmaya hazır şekilde tasarlanmış olabileceği gibi, size özel, istediğiniz şekilde tasarlanacak şekilde de olabilir.

Web tasarım firmamız hiçbir zaman başkasına ait tasarım yada hazır olarak kullanılan template site kullanmamıştır. Bilakis template site kullanımında yaşanabilecek zorlukları da müşterilerine aktarmayı borç bilmiştir. Web tasarım konusunda uzman kadrosuyla yoktan var eden felsefesiyle müşterilerine özgün tasarımlar yapmayı hedeflemiş ve yapmıştır.

Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.