CRM Programlama

Hizmet, mal alışverişini takip ve organize programı.

Yıllardır bizim de kullandığımız ve daha birçok müşterimizin yıllardır kullanmakta olduğu CRM programlama ile ilgili yazılımlarımız devam etmektedir. Bu çok fonksiyonel CRM programa ile ilgili açıklama aşağıdadır. Lütfen dikkatlice okuyunuz.

CRM, firmaların müşterileriyle olan tüm hizmet yada mal alışverişini takip ve organize etmesini sağlayan programdır.

CRM yazılımlarında amaç, firmalara giderek artan rekabet ortamında memnun ve istikrarlı(sadık) müşteri yaratabilme, müşterilerinin ihtiyaçlarını önceden belirleyebilme ve müşterilerine doğru pazarlama yapabilmeyi sağlar.

Dünya ülkelerinde olduğu gibi Türkiye'de de müşteri bulabilmek bu denli zorken var olan müşteriyi de rakibine kaptırmak yada kaybetmek daha da büyük sorun teşkil etmektedir. İşte bu noktada Globalmedya yazılım ekibi tarafında sizin için özel yazılan CRM programları sayesinde var olan müşteriye anında ulaşıp şimdiye dek ne hizmetler yada satışlar yapılmış yada yapılamamış, yapılan teklif ve sözleşmeler, iletişim bilgileri ve müşterileriniz hakkında özel notlara kadar dataların tutulduğu bilgiler topluluğu sizin kurtarıcınız olacak.

CRM yazılımları müşterilerinize verilmiş siparişleri, teklifleri, satış süreçlerini ve satış temsilcilerinin yada şirket çalışanlarınızın en nihayetinde sizin müşteriniz ile yapmış olduğunuz görüşmeleri yada kayıtları kaydeder belgeler. Çalışanlarınız, bu sayede hızlı bir şekilde müşterilerinizin isteklerini, beklentilerini, favori ürünlerini ve alışveriş alışkanlıklarını da anlayabilecek ve müşterilerinize uygun ek ürünler sunarak doğru bir pazarlama yapabilecektir.

CRM yazılımları sayesinde yüksek satışlar yapılabilir, piyasadan satış yada hizmet sonrası alacaklarınızı daha net ve kolay tahsil ve takip edebilirsiniz. Yine CRM programı sayesinde müşterilerinizi hem daha iyi tanımış hem de müşterilerinizle güçlü ilişkiler geliştirip sadık müşteriler yaratmış olacaksınız. Memnun ve mutlu, sadık müşteriler sayesinde müşterilerinizin sizi referans göstermesi yeni müşteriler keşfedip kazanmanızı sağlayacaktır.

İşte yukarıda marifetlerini yaza yaza bitiremediğimiz CRM programını siz müşterilerimiz için özel olarak yazıp hizmetinize sunmaktayız. CRM programları hakkında daha detaylı bilgi almak yada size özel proje çıkartmamızı istiyorsanız lütfen bizlerle irtibata geçiniz.

Email: sinem@globalmedya.com

Güncel Haberler & Projeler
DEA YAPI Mobil Uyumlu, Kontrol Panelli Özel Web Tasarımı İçin Globalmedya Ekibini Tercih Etti

Dea Yapı Web Tasarım, Web Yazılım, E-mail Hosting, Web Hosting, Google Rehber Kayıtları, SSL Yazılımı, Web Site Yedekleme, İp Log Kayıtları, Web Yazılım Lisans, Web Antivirüs Hizmetleri İçin Globalmedya Ekibinden Destek Almaktadır

09 2021
HORTUM SERVİSİ Responsive, Kontrol Panelli Özel Web Tasarımı İçin Globalmedya Ekibini Tercih Etti

Hortum Servisi Web Tasarım, Web Yazılım, E-mail Hosting, Web Hosting, Google Rehber Kayıtları, SSL Yazılımı, Web Site Yedekleme, İp Log Kayıtları, Web Yazılım Lisans, Web Antivirüs, Mail Antivirüs, Mail Antispam Hizmetleri İçin Globalmedya Ekibinden Destek Almaktadır

09 2021
YILDIZ MAKİNA SERVİS Yeni Seo Yazılımlı, Mobil Uyumlu, Kontrol Panelli Web Sitesi İçin Globalmedya Web Tasarım Ekibini Tercih Etti

Web Site Projesi; Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting, Mail Hosting, Seo Uyumlu Web Yazılım,Mobil Uyumlu Web Site, Web Site Antivirüs Programı, Web Site Yayını, Yazılım Lisans Desteği, SSL Sertifikası, Güvenlik Yazılımları, Web Site Yedekleme, Canlı Destek Chat Programı, IP Log Kayıtları Tutma Program Desteği verilmektedir

09 2021
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.