Cloud Mail Hosting

Globalmedya Microsoft Hosted Exchange mail

TÜRKİYE'DE OUTLOOK YAPISINA ALTERNATİF BULUT (CLOUD) TEKNOLOJİSİ ;

EVDE, OFİSTE, SEYAHATTE, ARACINIZDA, YURT DIŞINDA KISACASI HER NEREDE OLURSANIZ OLUN GEÇMİŞTEKİ VE ŞİMDİKİ GÖNDERDİĞİNİZ GİDEN-GELEN TÜM MAİLLERİNİZE ANLIK ULAŞIM İMKANI ARTIK GLOBALMEDYA SUNUCULARI SAYESİNDE MÜMKÜN LÜTFEN DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUYUN YADA İRTİBAT İÇİN 0212 270 18 00 YADA teknik@globalmedya.com DAN BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. BULUT MİMARİSİ EXCHANGE MAİL HOSTİNG "GLOBALMEDYA EXCHANGE MAIL"

Globalmedya Hosted Exchange mail, Microsoft'un en güvenli kurumsal mesajlaşma hizmeti olan Exchange 2010 Server'ın tüm özelliklerini kapsayan bir hizmettir. Bu hizmeti Globalmedya'nın sağladığı teknik imkanlar sayesinde hiç bir yatırım yapmadan, bulut hizmeti olarak alabilirsiniz. Böylece en son teknoloji email posta sistemini, geniş postakutusu alanları ve en yüksek güvenlikli sistemlerde kullanma şansı bulursunuz. Exchange mail hizmeti tüm gelen ve giden maillerinize ister masaüstünden ister web arayüzünden yada dilerseniz de Active Sync mobil aplikasyonu ile tüm akıllı telefonlardan anlık olarak ulaşabilirsiniz. Push mail özelliği ise maillerinizin anlık olarak mobil cihazlarınıza ulaşmasını sağlar.

Neden Hosted Exchange tercih etmeliyim ?Şirketler için kendi bünyesinde bir exchange mail sunucu barındırmanın maliyeti çok yüksektir. Exchange Mail barındırma hizmetimiz ile beraber aylık düşük ücretler ile Exchange 2010'un sağladığı kurumsal email hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Bu hizmeti ile lisans, donanım, kurulum, güncelleme, yedekleme ve servis gibi tüm bu maliyetlerden kurtularak, sadece ihtiyacınız olan mailbox sayısı kadar ödeme yaparsınız.

Hosted Exchange ile POP3 mail arasındaki fark nedir?POP3 tipi klasik email sistemlerinde sınırlı bir kapasiteye sahip olursunuz ve bilgisayarınıza indirdiğiniz mailleri sonradan başka bir bilgisayar üzerinden yada web tarayıcınızdan görüntüleyemezsiniz. Exchange mail ile tüm cihazlar üzerinden gelen ve giden maillerinize erişebilir ve outlook üzerinden oluşturduğunuz klasörlerinizi görebilirsiniz. Hatta Takvim ve Kişiler gibi öğeleri de kurumunuzdaki diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Hosted Exchange hesabıma mobil cihazımla ve Mac ile bağlanabilir miyim?iPhone ,Windows Mobile, Android ve diğer mobil cihazlardan ve Macintosh / Windows bilgisayarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Exchange Activesync özelliği kablosuz her türlü mobil cihaz kullanıcıları için full senkronizasyona olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda push E-mail desteği ile anlık outlook bilgilerinize erişir. Bilgilerinizde herhangi bir mükerer kayıt oluşturmaz.

Mevcut sistemimiz Exchange sistemine ne kadar sürede geçer?


Emailleriniz talep ettiğiniz gün içinde Exchange olarak aktif olurlar.

Hosted Exchange Email sistemi güvenlimi dir?


Exchange sistemi HTTPS protokolü üzerinden SSL kullanarak haberleşir. Haberleşme sırasında en gelişmiş SSL şifreleme teknikleri kullanılır.

Güncel Haberler & Projeler
DEA YAPI Mobil Uyumlu, Kontrol Panelli Özel Web Tasarımı İçin Globalmedya Ekibini Tercih Etti

Dea Yapı Web Tasarım, Web Yazılım, E-mail Hosting, Web Hosting, Google Rehber Kayıtları, SSL Yazılımı, Web Site Yedekleme, İp Log Kayıtları, Web Yazılım Lisans, Web Antivirüs Hizmetleri İçin Globalmedya Ekibinden Destek Almaktadır

09 2021
HORTUM SERVİSİ Responsive, Kontrol Panelli Özel Web Tasarımı İçin Globalmedya Ekibini Tercih Etti

Hortum Servisi Web Tasarım, Web Yazılım, E-mail Hosting, Web Hosting, Google Rehber Kayıtları, SSL Yazılımı, Web Site Yedekleme, İp Log Kayıtları, Web Yazılım Lisans, Web Antivirüs, Mail Antivirüs, Mail Antispam Hizmetleri İçin Globalmedya Ekibinden Destek Almaktadır

09 2021
YILDIZ MAKİNA SERVİS Yeni Seo Yazılımlı, Mobil Uyumlu, Kontrol Panelli Web Sitesi İçin Globalmedya Web Tasarım Ekibini Tercih Etti

Web Site Projesi; Web Tasarım, Web Yazılım, Web Hosting, Mail Hosting, Seo Uyumlu Web Yazılım,Mobil Uyumlu Web Site, Web Site Antivirüs Programı, Web Site Yayını, Yazılım Lisans Desteği, SSL Sertifikası, Güvenlik Yazılımları, Web Site Yedekleme, Canlı Destek Chat Programı, IP Log Kayıtları Tutma Program Desteği verilmektedir

09 2021
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.