Cloud Mail Hosting

Globalmedya Microsoft Hosted Exchange mail

TÜRKİYE'DE OUTLOOK YAPISINA ALTERNATİF BULUT (CLOUD) TEKNOLOJİSİ ;

EVDE, OFİSTE, SEYAHATTE, ARACINIZDA, YURT DIŞINDA KISACASI HER NEREDE OLURSANIZ OLUN GEÇMİŞTEKİ VE ŞİMDİKİ GÖNDERDİĞİNİZ GİDEN-GELEN TÜM MAİLLERİNİZE ANLIK ULAŞIM İMKANI ARTIK GLOBALMEDYA SUNUCULARI SAYESİNDE MÜMKÜN LÜTFEN DETAYLI BİLGİ İÇİN AŞAĞIDAKİ BİLGİLERİ OKUYUN YADA İRTİBAT İÇİN 0212 270 18 00 YADA sinem@globalmedya.com LA BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN. BULUT MİMARİSİ EXCHANGE MAİL HOSTİNG "GLOBALMEDYA EXCHANGE MAIL"

Globalmedya Hosted Exchange mail, Microsoft'un en güvenli kurumsal mesajlaşma hizmeti olan Exchange 2010 Server'ın tüm özelliklerini kapsayan bir hizmettir. Bu hizmeti Globalmedya'nın sağladığı teknik imkanlar sayesinde hiç bir yatırım yapmadan, bulut hizmeti olarak alabilirsiniz. Böylece en son teknoloji email posta sistemini, geniş postakutusu alanları ve en yüksek güvenlikli sistemlerde kullanma şansı bulursunuz. Exchange mail hizmeti tüm gelen ve giden maillerinize ister masaüstünden ister web arayüzünden yada dilerseniz de Active Sync mobil aplikasyonu ile tüm akıllı telefonlardan anlık olarak ulaşabilirsiniz. Push mail özelliği ise maillerinizin anlık olarak mobil cihazlarınıza ulaşmasını sağlar.

Neden Hosted Exchange tercih etmeliyim ?Şirketler için kendi bünyesinde bir exchange mail sunucu barındırmanın maliyeti çok yüksektir. Exchange Mail barındırma hizmetimiz ile beraber aylık düşük ücretler ile Exchange 2010'un sağladığı kurumsal email hizmetlerine sahip olabilirsiniz. Bu hizmeti ile lisans, donanım, kurulum, güncelleme, yedekleme ve servis gibi tüm bu maliyetlerden kurtularak, sadece ihtiyacınız olan mailbox sayısı kadar ödeme yaparsınız.

Hosted Exchange ile POP3 mail arasındaki fark nedir?POP3 tipi klasik email sistemlerinde sınırlı bir kapasiteye sahip olursunuz ve bilgisayarınıza indirdiğiniz mailleri sonradan başka bir bilgisayar üzerinden yada web tarayıcınızdan görüntüleyemezsiniz. Exchange mail ile tüm cihazlar üzerinden gelen ve giden maillerinize erişebilir ve outlook üzerinden oluşturduğunuz klasörlerinizi görebilirsiniz. Hatta Takvim ve Kişiler gibi öğeleri de kurumunuzdaki diğer kişiler ile paylaşabilirsiniz.

Hosted Exchange hesabıma mobil cihazımla ve Mac ile bağlanabilir miyim?iPhone ,Windows Mobile, Android ve diğer mobil cihazlardan ve Macintosh / Windows bilgisayarınızdan erişim sağlayabilirsiniz. Exchange Activesync özelliği kablosuz her türlü mobil cihaz kullanıcıları için full senkronizasyona olanak sağlamaktadır. Aynı zamanda push E-mail desteği ile anlık outlook bilgilerinize erişir. Bilgilerinizde herhangi bir mükerer kayıt oluşturmaz.

Mevcut sistemimiz Exchange sistemine ne kadar sürede geçer?


Emailleriniz talep ettiğiniz gün içinde Exchange olarak aktif olurlar.

Hosted Exchange Email sistemi güvenlimi dir?


Exchange sistemi HTTPS protokolü üzerinden SSL kullanarak haberleşir. Haberleşme sırasında en gelişmiş SSL şifreleme teknikleri kullanılır.

Güncel Haberler & Projeler
DESTEK GROUP ŞİRKETLER GRUBU YENİ WEB TASARIMI İÇİN GLOBALMEDYA'YI TERCİH ETTİ

Türkiyenin'nin başta uluslararası marka ve patent oluşturma konusunda uzman olan Destek Grup Şirketleri Yeni Web Tasarımı için Globalmedya'yı Tercih Etti

15 Ocak 2019
GÖKKAR MADENCİLİK RESPONSİVE WEB TASARIM SİTESİ İLE YAYINDA

Yıllardır beraber çalıştığımız müşterilerimizden Gökkar Madencilik yeni sitesi için de yine Globalmedya Web Tasarım Ve Web Yazılım Ekibimizi Tercih etti.

15 Ocak 2019
GÖRSEL AMBALAJ YENİ WEB TASARIM SİTESİ İLE YAYINDA

GÖRSEL AMBALAJ YENİ WEB TASARIM, WEB YAZILIM VE RESPONSİVE MOBİL UYUMLU WEB SİTESİ İLE YAYINA GEÇMİŞTİR.

09 Ocak 2019
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.