Canlı Destek Sistemi

Web site üzerinden anında mesajlaşma programı

Web siteniz üzerinden ziyaretçilerinizle anında konuşun, ziyaretçilerinizi müşteriniz yapın….

Canlı Destek Sistemi Nedir?

Web sitenize giren ziyaretçileriniz ister müşteriniz olsun ister olmasın onların tüm sorularını anında cevaplamanızı sağlayan destek hattına Canlı Destek Sistemi diyoruz.

Web sitenize giren ziyaretçilerinizle anında diyaloğa girmek onların güvenini kazanmanızı sağlayıp hem müşteri memnuniyetinizi hem de yeni müşteri geri dönüşlerinizi arttırır.

Canlı Destek Sayfa Sayacı Nedir?

Canlı Destek Sistemi sadece ziyaretçilerinizle anında konuşmanızı sağlamıyor, bunun yanı sıra ziyaretçilerinizin sitenizi hangi kanal yolu ile (Google arama motoru üzerinden mi, web adresiniz üzerinden mi ,…. v.s) ulaştığını, sizi kaç kişinin ziyaret ettiğini, kimin ziyaret ettiğini ve hangi sayfalarınızı ziyaret ettiğini de öğrenmenizi sağlıyor.

Sayfa sayacınız panelinizden seçtiğiniz tarih aralığı ile sizlere ziyaretçilerinizin istatisliğini listeler halinde sunacak ve arşivleyecek bir sisteme de sahip.

Canlı Destek Sistemi Kullanımı Zor mu?

Herkesin kafasında soru işareti olan ben hep bilgisayarın başında mı oturacağım? Ziyaretçinin sorduğu soruyu cevapsız bırakırsam güven zedelenir mi endişesidir.

Bu sistem kullanımı bakımından da şahane bir program. Sabah nasıl bilgisayarınızı açıyorsanız her sabah yapacağınız tek bir hamle ziyaretçilerinize anında destek olmanızı sağlayacak. Size verilen panel sayfanız size soru soran yada destek olmanızı isteyen müşterinizin size mesaj bırakmasıyla anında çıkarttığı ses sayesinde uyaracak siz de bilgisayarın başında beklemek zorunda kalmayacaksınız. Gün boyunca panelin açık kalması yeterli, panel sesler çıkararak mesaj bırakan kişileri size bildiriyor sizlerde onlara cevap yazıyorsunuz. Siz panelde olduğunuz müddetçe canlı destek hattınızda sorularını yanıtlayacak birinin olduğunu ziyaretçi web sitenizden görüyor. Panelden çıkmanızla yine web sitenizdeki destek hattınız çevirim dışı mesajınızı bırakın daha sonrasında cevaplayalım diyerek uyarıda bulunuyor. Siz de panelden size mesaj bırakan kişiye daha sonrasında da dönüş sağlamış oluyorsunuz. Size verilen panelde yine sayfa sayacınızı da görüntüleyebiliyor ve listelemeler yapabiliyorsunuz. Başka sorunuz varsa lütfen diyaloga giriniz.

WEB SİTENİZ ÜZERİNDEN ZİYARETÇİLERİNİZE ANINDA EŞLİK EDİN, DESTEK OLUN VE GÜVEN KAZANIN…

 

Güncel Haberler & Projeler
©2016 - Global Medya - All Rights Reserved.